مراکز تزریق ژل در شیراز

فهرست مطالب

مراکز تزریق ژل در شیراز

تزریق ژل چیست و چه کاربرد و اهدافی دارد؟ انجام تزریق ژل در شیراز به چه افرادی توصیه می‌شود؟ تزریق ژل در شیراز چه مزایا و معایبی دارد؟ آیا  روش‌ها و انواع تزریق ژل در شیراز را می شناسید؟ بهترین مراکز تزریق ژل در شیراز کدام است؟ و چه مواردی ر خاب متخصص و مرکز تزریق ژل باید در نظر داشته باشیم؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را با هم بررسی کنیم.

بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز کدام است؟

پزشکانی که تزریق ژل در شیراز را انجام می دهند بسیار زیاد است. اما اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق ژل در شیراز هستید باید توجه داشته باشید که چه نوع ژلی را می خواهید به کدام ناحیه از صورت یا بدن خود تزریق کنید. با توجه به نوع ژل یا نوع فیلر و مکان تزریق می توانید بهترین دکتر را انتخاب و به آن مراجعه نمایید.

بهترین دکتر تزریق ژل بینی در شیراز

در صورتی که قصد دارید ژل را بر روی بینی خود تزریق کنید باید نمونه کارهای قبلی پزشک را مشاهده نمایید. در صورتی که بینی شما گوشتی یا استخوانی است باید پزشک مربوط به خود را انتخاب نمایید. زیرا تخصص برخی از پزشکان فقط بینی گوشتی یا فقط بینی استخوانی می باشد.

تزریق ژل به بینی در شیراز توسط پزشکان متعددی انجام می شود که شما می توانید با توجه به نوع و فرم بینی خود بهترین دکتر تزریق ژل بینی در شیراز را پیدا کنید.

تزریق فیلر بینی در شیراز

تزریق فیلر نیز تقریبا مشابه تزریق ژل عمل می کند با این تفاوت که از چربی بدن شما یا چربی های آماده برای این کار استفاده می شود. دکتری که تزریق چربی یا فیلر انجام می دهد با دکتری که تزریق ژل انجام می دهد متفاوت است. در هنگام دریافت مشاوره حتما این موارد را از مشاور خود بپرسید.

بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز

اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز هستید قبل از هر چیز نمونه کارهای پزشک را مشاهده کنید و اطمینان حاصل کنید که از برنامه های گرافیکی برای دستکاری عکس استفاده نشده باشد. سپس مدرک پزشکی وی را مورد بررسی قرار دهید. این روزها خیلی ها خود را به عنوان پزشک معرفی می کنند و با سلامت و زیبایی افراد بازی می کنند.

تزریق ژل چیست و به چه اهدافی صورت می گیرد؟

یکی از روش هایی که در سالیان اخیر به منظور زیباسازی، جوان سازی و فرم دهی به صورت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، تزریق ژل و انواع فیلر است. تزریق ژل یک عمل غیرتهاجمی بوده و به دلیل تاثیرات مطلوب و تقریباً بی‌خطر بودن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

استفاده از تزریق ژل در پوست کاربردها و اهداف مختلفی دارد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به منظور جوان سازی پوست
 • ظاهر پرنشاط و پرطروات در صورت
 • افزایش حجم برای صورت های لاغر که بسیار پرطرفدار است و مهمترین استقبال از تزریق ژل این مورد است
 • رفع چین و چروک های صورت
 • افتادگی پوست به دلیل پیری
 • افزایش حجم لب
 • لیفت ابرو
 • افزایش حجم گونه
 • اصلاح فرم بینی برای برخی از افراد

قبل از انجام تزریق ژل یک مشاوره تخصصی به منظور اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای انجام این کار می باشید یا خیر لازم است. مشاوره تزریق ژل با توجه به سن شما، بیماری های زمینه ای و بررسی پوست شما باید بررسی کند که این عمل برای شما مفید بوده و عوارض جانبی پرخطری نداشته باشد.

مزایای تزریق ژل

هر روزه افراد بسیاری نفر چه خانم و چه آقا در شیراز، به منظور اهداف زیبایی و جوان سازی پوست خود اقدام به تزریق ژل و فیلر در شیراز می نمایند. می‌توان گفت در حال حاضر بعد از عمل بوتاکس، تزریق ژل و فیلر پرطرفدارترین روش زیباسازی پوست صورت می باشد.

در نظر داشته باشید که بوتاکس جای تزریق ژل را نمی گیرد و تزریق ژل  به عنوان مطرح ترین روش برای افزایش حجم در بافت های صورت و فرم دهی به آن می باشد. به طور کلی مهم ترین مزایای تزریق ژل شامل موارد زیر است:

تزریق ژل شیراز

 • نیاز به جراحی ندارد.
 • روش غیرتهاجمی است.
 • بسیار کم خطر است و در صورت انجام توسط متخصص عوارض جدی ندارد.
 • هزینه آن در برابر بسیاری از عمل های زیبایی مقرون به صرفه است.
 • نیاز به بیهوشی نداشته و تنها یک بی حسی چند ساعته کفایت می کند.
 • ماندگاری این عمل تقریبا بالا می باشد و تا مدتها اثرات مطلوب آن در پبافت پوست مشاهد می شود (دائمی نیست).
 • برای اکثریت افراد خانم و آقای بالای 18 سال کاربرد دارد (مگر در موارد خاص)

بهترین مراکز تزریق ژل صورت در شیراز

تعداد مراکز تزریق ژل در شیراز با توجه به استقبال روزافزون آن زیاد است. به همین خاطر انتحاب بهترین مراکز دشوار است. اما آنچه که مهم است، انتخاب مرکز معتبر و مطمئن و دارای مجوزهای قانونی می باشد.

در نظر داشته باشید که عمل تزریق ژل جزو روش های بسیار کم خطر است؛ اما در صورتی که توسط افراد غیرمتخصص و ناآگاه و در یک کلینیک فاقد مجوز و امکانات کافی انجام شود، ممکن است دچار مشکل شوید و خطرات بالایی دارد. به منظور انتخاب بهترین مراکز تزریق ژل در شیراز به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • داشتن مجوزهای قانونی مربوطه
 • وجود پزشک متخصص در مرکز
 • پاسخگویی مناسب و ارائه خدمات و مراقبت های بعد از عمل تزریق ژل
 • رعایت نکات بهداشتی به خصوص در ایام کرونا
 • استفاده از مواد مرغوب و اصل
 • هزینه معقول و استاندارد (خیلی کمتر و یا بیشتر از سایر مراکز نباشد)

متاسفانه در برخی از کلیلنک های تزریق ژل در شیراز و سایر شهرها، از مواد و فیلر نامرغوب و درجه دو و یا حتی تقلبی استفاده می شود که باعث نتیجه بسیار نامطلوب شده و در برخی موارد عوارض شدیدی به همراه خواهد داشت. همچنین یک مرکز تزریق ژل خوب باید ابتدا به شما مشاوره کامل و دقیقی ارائه دهد.

در نظر داشته باشید که متاسفانه برخی از کلینیک ها، عکس افرادی را قبل و بعد از عمل تزریق ژل به شما نشان میدهند که واقعی نمی باشد و یا متعلق به کلینیک های دیگر است. بهتر است عملکرد یک مرکز تزریق ژل در شیراز را از افرادی که واقعاً به آن مرکز مراجعه کرده اند جویا شوید.

بهترین دکتر ژل لب در شیراز

یکی از پرطرفدارترین موارد تزریق ژل همان ژل لب است. تزریق ژل لب باید به گونه ای باشد که دو طرف لب کاملا تقارن داشته باشد و میزان تزریق از اهمیت زیادی برخوردار است. تزریق ژل لب نباید به صورتی باشد که لب ها را غیر واقعی نشان دهد. تزریق ژل لب شیراز جزو پرطرفدارترین تزریق های ژل می باشد.

هزینه تزریق ژل لب در شیراز

هزینه تزریق ژل لب با توجه به نوع ژل مصرف شده و مقدار ژلی که تزریق می شود محاسبه می گردد. ضمن اینکه هزینه دستمزد پزشک نیز با توجه به میزان سختی کار و تخصص پزشک نیز تعیین می شود. قیمت تزریق ژل لب در شیراز متفاوت است.

بهترین دکتر تزریق ژل گونه در شیراز

تزریق ژل گونه نیز بر روی دو طرف صورت انجام می شود. بنابراین تقارن و شباهت هر دو طرف گونه باید مشخص باشد. نباید گونه ها را بیش از حد برجسته کرد زیرا زیبایی طبیعی خود را از دست می دهد. بنابراین حتما به پزشک خود یادآوری کنید که تزریق ژل گونه شما را طبیعی انجام دهد. تزریق ژل گونه شیراز به دلیل تغییراتی که بر روی چهره شخص می دهد بسیار پرطرفدار است.

هزینه تزریق ژل گونه در شیراز

هزینه تزریق ژل گونه با توجه به نوع ژل و مقدار ژلی که تزریق می شود محاسبه می گردد. ضمن اینکه هزینه دستمزد پزشک نیز با توجه به میزان سختی کار و تخصص پزشک نیز تعیین می شود.

تزریق ژل پروفایلو در شیراز

یکی از نمونه ژل هایی که بر روی صورت تزریق می شود ژل پروفایلو است. این ژل از این نظر پرطرفدار است که موجب جوانسازی و آبرسانی پوست نیز می شود. برای افرادی که پوست خشک و یا مستعد چین و چروک دارند این مدل ژل توصیه می شود.

مطالب مرتبط: مزوتراپی بینی در شیراز

تزریق ژل خط خنده در شیراز

به مرور زمان آثار خنده بر روی صورت باقی می ماند برای از بین بردن این خطوط نیز می توانید از ژل خط خنده استفاده نمایید. با از بین بردن خط خنده می توانید شادابی و طراوت را به صورت خود باز گردانید.

فیلر صورت در شیراز

برخی افراد ترجیح می دهد فیلر صورت را به صورت کامل بر روی تمام صورت خود انجام دهند این امر باعث می شود یک تغییر کلی را بر روی چهره خود مشاهده نمایند. اما برخی دیگر ترجیح می دهند تنها مناطقی از صورتشان که دارای عیب و نقص است را فیلر تزریق کنند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

تزریق فیلر زیر چشم در شیراز

اگر چشمانی پف کرده یا گود شده دارید یا زیر چشمان شما سیاه شده است تزریق ژل زیر چشم به شما کمک می کند تا زیبایی و طراوت از دست رفته خود را بازیابید.

سخن پایانی درباره بهترین مرکز تزریق ژل در شیراز

عمل تزریق ژل در صورت کاربردهای گسترده ای در زیبایی و جوان سازی پوست داشته و کمک شایانی به بهبود فرم چهره شما می کند. اما با توجه به حساس و تخصصی بودن این کار، لازم است حتماً به یک کلینیک معتبر دارای مجوز که از مواد مرغوب و اصل استفاده می‌کند، مراجعه نمایید. یک مشاوره تخصصی قبل از انجام این کار لازم است.

در صورت عمل تزریق ژل توسط یک متخصص باتجربه، بلافاصله پس از اتمام  کار اثرات مطلوب آن را تا حدودی مشاهده خواهید نمود. اما تاثیر کامل و نهایی را تا حدود دو هفته بعد خواهید دید. چرا که ژل، اسید هیالورونیک را به طور آهسته در پوست آزاد می کند و باعث تحریک کلاژن و الاستین در بافت پوست می شود. 

Rate this post

مقالات

مزوتراپی در شیراز
مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ چه افرادی نیاز به انجام مزوتراپی در شیراز دارند؟ انجام مزوتراپی چه مزایا و چه معایبی با خود به

خواندن مقاله
مراکز ماساژ در شیراز
مراکز ماساژ در شیراز

تعداد زیادی مراکز ماساژ و ماساژ درمانی در شیراز وجود دارد. آیا با کاربردها و اهداف ماساژ آشنایی دارید؟ مهمترین نکات در رابطه با انتخاب

خواندن مقاله
میکروبلیدینگ شیراز
میکروبلیدینگ شیراز

داشتن ابروهایی خوش فرم، زیبا، بی نقص و پرپشت آرزوی هر بانویی است. میکروبلیدینگ در شیراز بهترین و موثرترین روش برای داشتن این مدل ابرو

خواندن مقاله
کاشت مژه در شیراز
کاشت مژه در شیراز

یکی از موثرترین روش ها برای زیباتر کردن چشم استفاده از کاشت مژه است. کاشت مژه در شیراز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده

خواندن مقاله
بهترین مانیکور شیراز

اگر می خواهید ناخن های زیبایی داشته باشید مانیکور شیراز (به انگلیسی: Manicure ) بهترین گزینه است. مانیکور ناخن در واقع روشی برای مراقبت از ناخن

خواندن مقاله
ژلیش ناخن شیراز

چرا ژلیش ناخن شیراز تا این حد طرفدار دارد؟ تفاوت ژلیش ناخن با کاشت ناخن چیست؟ قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟ عوارض استفاده از ژلیش

خواندن مقاله
میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چیست و به چه افرادی توصیه می  شود؟ هزینه میکرونیدلینگ در شیراز چقدر است؟ آیا انجام روزانه میکرونیدلینگ صورت در شیراز توصیه می شود؟

خواندن مقاله
فیبروز ابرو در شیراز

فیبروز چیست و چه زمانی نیاز به فیبروز ابرو داریم؟ بهترین فیبروزکار ابرو در شیراز کیست؟ چطور می توانیم بهترین مرکز فیبروز ابرو در شیراز

خواندن مقاله
کاشت ناخن شیراز

یکی دیگر از خدمات محبوب نزد بانوان کاشت ناخن است. کاشت ناخن شیراز توسط ناخن کارهای حرفه ای و با تجربه ای انجام می شود

خواندن مقاله
کوتاهی مو شیراز

آیا با مدل های جدید کوتاهی مو شیراز آشنایی دارید؟ آیا آرایشگاه حرفه ای برای کوتاهی مو شیراز را می شناسید؟ بهترین آرایشگاه برای کوتاهی

خواندن مقاله