میکروبلیدینگ شیراز

فهرست مطالب

میکروبلیدینگ شیراز

داشتن ابروهایی خوش فرم، زیبا، بی نقص و پرپشت آرزوی هر بانویی است. میکروبلیدینگ در شیراز بهترین و موثرترین روش برای داشتن این مدل ابرو است. اگر شما هم مانند خیلی از افراد دیگر به دنبال بهترین مرکز میکروبلیدینگ شیراز هستید پس این مقاله را تا انتها خط به خط مطالعه نمایید. زیرا ما به شما می گوییم در هنگام انتخاب مرکز انجام میکروبلیدینگ به چه نکاتی باید دقت داشته باشید تا بتوانید زیباترین میکروبلیدینگ را برای خود داشته باشید.

میکروبلدینگ به چه معناست؟

اگر می خواهید ابروهایی زیبا داشته باشید یکی از روش ها استفاده از لوازم آرایشی و آرایش ابروهاست. که می توانید با استفاده از مداد ابرو، سایه ابرو، تاتو موقت ابرو و … این کار را انجام دهید. اما تمام این موارد موقت بوده و با شستشو و یا تعریق از بین می رود و این موضوع برای هیچ بانویی خوشایند نمی باشد.

میکروبلیدینگ ابرو جزو روش هایی است که برای زیباسازی دائمی ابرو مورد استفاده قرار می گیرد و ماندگاری بسیار بالایی هم دارد. در این روش خراش های بسیار کوچکی بر روی ابروهای شما ایجاد می شود تا مواد میکروبلیدینگ بتواند به راحتی به زیر پوست شما نفوذ کند. میزان ماندگاری این روش از زیباسازی ابروها نسبت به سایر روش ها بالاتر است.

نکته مهم: میکروبلیدینگ شیراز حتما باید توسط فری با تجربه و حرفه ای انجام شود تا بتواند ابروهای زیبا و قرینه ای را به شما تحویل دهد و آسیبی به پوست زیر ابروهای شما نرساند. قرمزی و توری در میکروبلیدینگ ابرو کاملا طبیعی است. اما خون امدن از جایی که میکروبلیدینگ ابرو انجام داده اید اصلا طبیعی نیست و نشان دهنده نابلد بودن و اشتباه انجام دادن میکروبلیدینگ ابرو می باشد.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شیراز

در صورتی که سوزن میکروبلیدینگ ابرو به میزان صحیحی وارد پوست نشود موجب خون ریزی و البته عدم رنگ پذیری ابروها می شود. به یاد داشته باشید که حتما بعد از گذشت 6 هفته این عمل نیاز به تمدید و تکرار خواهد داشت.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شیراز

اگر با شنیدن تعریف میکروبلیدینگ ابرو تمایل به انجام میکروبلیدینگ شیراز دارید پس حتما بهترین مرکز میکروبلیدینگ در شیراز را برای این کار انتخاب نمایید. تا بتوانید از نتیجه نهایی کار خود رضایت داشته باشید. در ادامه به برخی از مهمترین مواردی که باید در انتخاب مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شیراز دقت داشته باشید اشاذه می کنیم:

موادی که آرایشگر استفاده می کند از اهمیت بالایی برخوردار است. هم از جهت آسیب نرسیدن به ابرو و پوست شما و هم میزان ماندگاری نهایی کار ابروهای شما. برخی از آرایشگران که کار میکروبلدینگ را ارزان تر انجام می دهند ممکن است به دلیل استفاده از مواد نامرغوب باشد. پس به مواد مورد استفاده دقت بیشتری داشته باشید.

قبل و بعد کار میکروبلدینگ برخی از مشتریان را ببینید و میزان تغییرات آن ها را مشاهده نمایید. برای این کار می توانید به شبکه های اجتماعی از جمله پیج های اینستاگرامی و … نگاهی بیندازید.  به طور حتما آرایشگران حرفه ای برخی از نمونه کارهای خود را با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

رضایت مشتریان قبلی نیز جزو مهمترین فاکتورهایی است که شما را در انتخاب و یا عدم انتخاب مرکز آرایشی راهنمایی می کند. حتما توجه داشته باشید که نظر مشتریان و نحوه برخورد آرایشگر با مشتری را ببینید تا در تصمیم گیری به شما کمک کند.

میکروبلیدینگ فیبروز در شیراز

سابقه کارنحوه و ارائه مشاوره نیز اهمیت دارد. اگر آرایشگر شما حرفه ای باشد پس قطعا میزان نگرانی شما را درک می کند و سعی می کند با ارائه مشاوره خوب استرس و نگرانی شما را کاهش دهد. همچنین با ارائه پیشنهاد می تواند شما را در انتخاب نوع مدل ابرو نیز راهنمایی کند. پس به نحوه ارائه مشاوره هم دقت داشته باشید.

میکروبلیدینگ فیبروز در شیراز

میکروبلیدینگ و فیبروز در شیراز در واقع روشی است که برای زیبایی طبیعی و ماندگار ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال روشی هستید که از یک قالب مشخص برای زیبایی ابروها استفاده نمایید ما به شما فیبروز را پیشنهاد می کنیم. اما اگر دوست دارید به سلیقه خودتان و با پیچ و تاب های خاصی ابروهای خود را آرایش کنید پس میکروبلیدینگ برای شما بهترین روش زیبایی است.

در هر دو روش از مواد یکسان و به روش سوزنی مواد به درون پوست شما نفوذ می کند. تنها تفاوت در نحوه انجام است که شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین روش را برای خود انتخاب نمایید و از نتیجه نهایی میکروبلدینگ در شیراز لذت ببرید.

هزینه میکروبلیدینگ چقدر است؟

هزینه انجام میکروبلیدینگ شیراز به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر می توان به نوع مواد استفاده شده در انجام میکروبلیدینگ ابرو اشاره داشت. همچنین میزان تبحر و تخصص آرایشگر و سابقه کاری وی نیز در این امر تاثیرگذار خواهد بود. برای داشتن ابروهای زیبا هزینه کنید زیرا در صورتی که از مواد نارغوب برای این کار استفاده شود نتیجه نهایی کار ممکن است به ابروهای شما آسیب جدی وارد شود.

شباهت و تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

این دو روش زیبایی را در بالا برای شما توضیح دادیم. اما اگر هنوز برای انتخاب بین این دو گزینه مانده اید پس شباهت و تفاوت هر یک را به شما می گوییم تا راحت تر بتوانید انتخاب کنید:

شباهت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

  • هر دو برای زیباسازی ابرو و پرپشت و قرینه کردن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در هر دو روش از یک قلم و سوزن مخصوص استفاده می شود.
  • در هر دو روش از یک نوع بی حسی موضعی استفاده می شود.
  • ماندگاری هر دو روش با توجه به نوع پوست شما بین 6 ماه تا یکسال تخمین زده شده است.

تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

  • اگر می خواهید ابروهای شما دقیقا چیزی باشد که به ان فکر می کنید پس دور فیبروز را خط بکشید. زیرا فیبرو قالب اماده است.
  • در روش میکروبلیدینگ حتما باید آرایشگر کار کرده باشد و تجربه بالایی داشته باشد. اما در فیبروز به دلیل استفاده از قالب هایی اماده با کمترین میزان تبحر نیز می تواند کار ابروهای شما را انجام دهد.
5/5 - (1 امتیاز)

مقالات

مزوتراپی در شیراز
مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ چه افرادی نیاز به انجام مزوتراپی در شیراز دارند؟ انجام مزوتراپی چه مزایا و چه معایبی با خود به

خواندن مقاله
مراکز ماساژ در شیراز
مراکز ماساژ در شیراز

تعداد زیادی مراکز ماساژ و ماساژ درمانی در شیراز وجود دارد. آیا با کاربردها و اهداف ماساژ آشنایی دارید؟ مهمترین نکات در رابطه با انتخاب

خواندن مقاله
میکروبلیدینگ شیراز
میکروبلیدینگ شیراز

داشتن ابروهایی خوش فرم، زیبا، بی نقص و پرپشت آرزوی هر بانویی است. میکروبلیدینگ در شیراز بهترین و موثرترین روش برای داشتن این مدل ابرو

خواندن مقاله
کاشت مژه در شیراز
کاشت مژه در شیراز

یکی از موثرترین روش ها برای زیباتر کردن چشم استفاده از کاشت مژه است. کاشت مژه در شیراز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده

خواندن مقاله
بهترین مانیکور شیراز

اگر می خواهید ناخن های زیبایی داشته باشید مانیکور شیراز (به انگلیسی: Manicure ) بهترین گزینه است. مانیکور ناخن در واقع روشی برای مراقبت از ناخن

خواندن مقاله
ژلیش ناخن شیراز

چرا ژلیش ناخن شیراز تا این حد طرفدار دارد؟ تفاوت ژلیش ناخن با کاشت ناخن چیست؟ قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟ عوارض استفاده از ژلیش

خواندن مقاله
میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چیست و به چه افرادی توصیه می  شود؟ هزینه میکرونیدلینگ در شیراز چقدر است؟ آیا انجام روزانه میکرونیدلینگ صورت در شیراز توصیه می شود؟

خواندن مقاله
فیبروز ابرو در شیراز

فیبروز چیست و چه زمانی نیاز به فیبروز ابرو داریم؟ بهترین فیبروزکار ابرو در شیراز کیست؟ چطور می توانیم بهترین مرکز فیبروز ابرو در شیراز

خواندن مقاله
کاشت ناخن شیراز

یکی دیگر از خدمات محبوب نزد بانوان کاشت ناخن است. کاشت ناخن شیراز توسط ناخن کارهای حرفه ای و با تجربه ای انجام می شود

خواندن مقاله
کوتاهی مو شیراز

آیا با مدل های جدید کوتاهی مو شیراز آشنایی دارید؟ آیا آرایشگاه حرفه ای برای کوتاهی مو شیراز را می شناسید؟ بهترین آرایشگاه برای کوتاهی

خواندن مقاله