آرایشگاه بالسا شیراز

آرایشگاه بالسا شیراز یکی از آرایشگاه‌های این شهر است که توانسته رضایت درصد قابل‌توجهی از مشتریان خود را جلب کند. عامل تمایز بین آرایشگاه‌های مردانه و زنانه را می‌توان تنوع خدمات آرایشگاه های شیراز دانست. در میان آرایشگاه‌های شیراز این مرکز توانسته است مجموعه‌ای از این خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

سابقه فعالیت

سالن زیبایی بالسا با مدیریت سرکار خانم امینی اداره می‌شود. این مجموعه در بیش از 10 سال فعالیت خود موفق به ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات خود شده است.

زمینه فعالیت سالن بالسا

فعالیت‌های آرایشگاه بالسا شیراز را در چند حوزه می‌توان تقسیم‌بندی کرد که با هم به بررسی به آنها می‌پردازیم.

سالن عروس بالسا

شب عروسی یکی از مهم‌ترین شب‌های زندگی هر بانوی ایرانی محسوب می‌شود و همین امر حساسیت شناخت یک سالن زیبایی تمام عیار را بیشتر می‌کند. سالن عروس بالسا را می‌توان یکی از بهترین سالن‌های سطح شهر شیراز در زمینه آرایش عروس قلمداد کرد.

خدمات مرتبط با مو

از آنجا که آرایشگاه بالسا شیراز یک سالن آرایش عروس محسوب می‌شود، سایر خدمات آرایشی نیز در این مجموعه ارائه می‌گردد. خدمات مرتبط با مو از معدود خدماتی است که هر روز به تنوع آن افزوده می‌شود.

هایرکات یا آرایش ساده مو

این خدمت در کمال سادگی تأثیر شگرفی در زیبایی افراد دارد. بی‌تردید یکی از اولین آموزش‌های هر آرایشگاهی، آموزش آرایش و کوتاهی مو است. در مجموعه بالسا با خیالی آسوده می‌توانید موهای خود را به آرایشگران حرفه‌ای بسپارید تا موهای شما را کوتاه کنند.

سالن عروس بالسا

شینیون (شنیون)

خدمت دیگری که در این آرایشگاه زنانه شیراز ارائه می‌شود، شینیون مو است. نیازی به توضیح درمورد شینیون مو نیست. پس اگر می‌خواهید یک شینیون‌کار کاربلد این کار را برای شما انجام دهد، سالن بالسا را در فهرست مراجعه حضوری خود قرار دهید.

خدمات رنگ و هایلایت

آیا می‌خواهید برای یک مجلس خاص، موهای خود را با کیف پول یا لباس خود ست کنید؟ خانم امینی و همکاران ایشان این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهند.

اکستنشن مو

اضافه کردن مو به موهای طبیعی کار ساده‌ای نیست. همچنین افرادی که این نوع آرایش را تجربه کرده‌اند حساسیت این کار را درک کرده‌اند. بنابراین حتی اگر برای زیبایی می‌خواهید موهای خود را اکستنشن کنید، بد نیست قبل از هر تصمیمی به آرایشگاه بالسا شیراز مراجعه کنید.

کراتینه مو

داشتن موهای وز و به اصطلاح فر برای اکثر خانم‌ها امری ناخوشایند است و همین امر سبب آشفتگی آنها می‌شود. اگر شما هم در دسته افراد مو فری قرار دارید، خدمات کراتینه سالن بالسا سبب آرامش خاطر شما خواهد شد.

اگر نیاز به خدمت دیگری در این زمینه دارید، با کادر مجموعه در میان بگذارید.

خدمات مرتبط با چشم و ابرو

انجام خدمات مربوط به ناحیه چشم بسیار حساس و خطرناک است. به همین دلیل در انتخاب آرایشگاه باید دقت بیشتری به خرج دهید. این خدمات در اکثر آرایشگاه های عروس شیراز از جمله آرایشگاه بالسا انجام می‌شود، برخی از آنها را مرور می‌کنیم.

کاشت ابرو

اگر تراکم ابروی خود را کافی نمی‌دانید، کافی است به این سالن زیبایی مراجعه کنید تا متخصصان این مجموعه با کاشت ابرو به شما کمک کنند.

آرایشگاه بالسا شیراز

کاشت و اکستنشن مژه

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در شیوه انجام آن مشخص می‌شود. کاشت مژه تقریباً یک عمل دائمی محسوب می‌شود. در سوی دیگر اکستنشن مژه در آرایشگاه بالسا و سایر آرایشگاه‌ها یک عمل موقت محسوب می‌شود. در مرکز بالسا هر دو خدمت به شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

میکروبلیدینگ

هیچ بانویی از اهمیت داشتن ابروهای زیبا بی‌اطلاع نیست. یکی از موارد زیبایی ابرو پرتراکم بودن ابرو است که با این روش می‌توان به آن دست یافت.

 میکروپیگمنتیشن

اگر تصور می‌کنید که میکروپیگمنتیشن تفاوتی با تاتو ندارد، سخت در اشتباه هستید. برای این که به اشتباه خود پی ببرید کافی است به آرایشگاه بالسا شیراز مراجعه کنید و به‌صورت تخصصی با کادر مربوط به این کار صحبت کنید.

روش انجام میکروپیگمنتیشن با تاتو بسیار متفاوت است.

خدمات مرتبط با پوست و ناخن

هرچند که برخی از رقبای این مجموعه مانند آرایشگاه حنای شیراز در زمینه ناخن حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، اما سالن بالسا نیز خدمات قابل قبولی در این زمینه ارائه می‌دهد. ضمن اینکه خدمات مرتبط با پوست نیز در این مجموعه با دقت هرچه تمام‌تر صورت می‌پذیرد.

اپیلاسیون بدن

اگر به دنبال مرکزی برای اپیلاسیون موهای روی بدن خود هستید، می‌توانید روی تخصص کادر فوق حرفه‌ای آرایشگاه بالسا شیراز حساب کنید. در این مجموعه مهم نیست کدام قسمت از بدن شما نیاز به موزدایی دارد، پرسنل این مجموعه شما را تا مدت‌ها از شر این موهای اضافه خلاص می‌کنند.

میکاپ

 خدمت دیگری که تقریباً در همه آرایشگاه‌های زنانه قابل انجام است، میکاپ صورت است. تفاوت این مجموعه با مجموعه‌های مشابه، کیفیت مواد مصرفی برای این کار است. اگر چهره این روزهای شما کمی رنگ و لعاب نیاز دارد، بالسا را فراموش نکنید.

سالن عروس بالسا

گریم تخصصی چهره

حتماً قبل از مراجعه به سالن زیبایی بالسا برای گریم چهره، از صورت خود یک عکس بگیرید، چراکه تصویر قبل و بعد گریم چهره شما قابل مقایسه نخواهد بود.

پاکسازی

بارها گفته‌ایم که پاکسازی پوست یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در زیبایی خانم‌ها است. فرض کنید صورت شما بدون پاکسازی به دست گریمورهای آرایشگاه بالسای شیراز سپرده شود. اینجاست که رنگ روی صورت شما کدر شده و زیبایی ذاتی صورت شما را از بین می‌برد. پس قبل از انجام میکاپ حتماً به فکر پاکسازی چهره خود باشید.

طراحی حنا

اگر کوتاه کردن مو را قدیمی‌ترین خدمت آرایشی بدانیم، احتمالاً طراحی حنا در رتبه بعدی قرار خواهد گرفت. اگر شما هم یک تازه‌عروس خوشبخت هستید و می‌خواهید در شب حنابندان خود یک طراحی حنای جذاب روی بدن شما اجرا شود، به سالن عروس بالسا مراجعه کنید.

تاتو

به خدمات زیبایی طراحی حنا روی دست و اجرای میکروپیگمنتیشن روی ابرو توسط کادر این آرایشگاه زنانه، اجرای تاتو را نیز اضافه کنید. استفاده از ابزار حرفه‌ای برای این کار، از مزیت‌های این مجموعه به شمار می‌رود.

خدمات کاشت ناخن

در آرایشگاه بالسا شیراز هیچ درخواستی روی زمین نمی‌ماند. اگر می‌خواهید برای زیبایی بیشتر دستانتان ناخن بکارید، کافی است این موضوع را با آرایشگر خود مطرح کنید.

ترمیم ناخن بالسا

گاهی اوقات در حوادث و گاهی تنها به خاطر فقط یک ویتامین، ناخن افراد شکننده شده و نیاز به ترمیم پیدا می‌کند. آرایشگاهی که بتواند کاشت ناخن را انجام دهد، ترمیم ناخن‌های آسیب‌دیده را نیز انجام می‌دهد.

آرایشگاه بالسا شیراز

مانیکور و پدیکور

دورگیری و حذف پوست‌های اضافه کنار ناخن را مانیکور کار سالن بالسا بسپارید. مطمئن باشید که با رضایت کامل از این مجموعه بیرون خواهید آمد.

ژلیش ناخن

رنگ کردن ناخن با لاک ناخن از تفریحات همه بانوان از کودکان 3 ساله تا بانوان 103 ساله است. اما مشکل لاک ناخن پریدن رنگ ناخن است. ژلیش ناخن نوعی لاک ناخن است که مقاومت بیشتری نسبت به لاک‌های معمولی دارد. اما عامل تمایز آن نسبت به لاک نحوه خشک شدن آن است. برای خشک کردن ژلیش از دستگاه‌های بهره‌مند از اشعه UV استفاده می‌شود.

ساعت کاری آرایشگاه بالسا شیراز

این مجموعه همه‌روزه از ساعت 10 الی 19 به صورت یکسره در خدمت مشتریان عزیز است.

فراموش نکنید قبل از مراجعه حتماً از طریق تماس تلفنی نوبت خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس آرایشگاه بالسا شیراز

اطلاعات تماس این مجموعه به این شرح است:

آدرس آرایشگاه بالسا شیراز

اگر ترغیب به مراجعه حضوری و بازدید از این مجموعه شده‌اید باید به این آدرس سر بزنید.

معالی آباد، ورودی گل دشت ١ بعد از منازل سازمانی ساختمان خورشید

شماره تماس سالن بالسا

07136256633

نشانی سایت و شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه بالسا

آدرس اینستاگرام مجموعه بالسا: https://www.instagram.com/balsa.beauty.salon/

شماره واتساپ: ٠٩١٩٩٢٨٠٢٨٠

حرف آخر

آرایشگاه بالسا شیراز تقریباً در تمام خدمات آرایشی فعالیت دارد. همین موضوع باعث شده است که این مجموعه بتواند بیش از 10 سال در خدمت بانوان عزیز شیرازی باشد.

اگر تجربه حضور در این آرایشگاه را دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.

این مطلب صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد.

4.8/5 - (23 امتیاز)