اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز

اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز

اتحادیه آرایشگران مردانه شیراز یک مجموعه نظارتی بر کارکرد ،صلاحیت، و کنترل قیمت آرایشگران در شیراز میباشد.این مجموعه هم اکنون تحت مدیریت جناب امید بردبار اداره میشود.در این مقاله به آدرس،راه های ارتباطی،شکایات و نوع قیمت گذاری ها خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید:

اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز

آدرس اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز

اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز واقع در، خیابان بهار ، خیابان شمس تبریزی ، مقابل دبیرستان قدس واقع شده است.روی نقشه زیر آدرس دقیق این مجموعه  را برای شما ثبت کرده ایم.

در حال حاضر یعنی تاریخ 1403/11/27 قیمت اصلاح 130 هزارتومان توسط اتحادیه ارایشگران شیراز تایین شده است

شماره اتحادیه ارایشگران مردانه شیراز

شماره دفتر : 07138316463
توجه داشته باشید که تا قبل از ساعت 14:00 این مجموعه بیشتر پاسخگو نیست و همچنین روزهای پنج شنبه ساعت 12:00 ساعت کاری این مجموعه به اتمام میرسد و روزهای تعطیل نیز به کلی تعطیل میباشد.

نحوه ثبت شکایت

شما از دو بابت ، نزد اتحادیه  میتوانید شکایت ثبت کنید

1. قیمت بالا

قبل از هر چیزی در نظر داشته باشید که تعداد آرایشگاه در شیراز بسیار است و شما قبل از دریافت سرویس باید هزینه سرویس را بپرسید و در صورتی که قیمت را مناسب بودجه خود ندیدید از دریافت سرویس امتنا کنید.آنچه که زیاد است آرایشگاه است.

قیمت ها در آرایشگاه ها بسته به هنر آرایشگر،مواد مصرفی  و مکان سرویس دهی  متغییر است و قیمت گذاری اتحادیه همیشه نمیتواند درست باشد . با افزایش کیفیت ، قیمت نیز طبیعتا افزایش می‌یابد. و اینکه قیمت گذاری دستوری اصناف در نهایت چیزی جز ضرر برای سرویس دهنده و در نهایت کاهش کیفیت سرویس برای شما نخواهد داشت.
باز اگر با این حال تمایل به ثبت شکایت از هر مجموع آرایشگاهی در شیراز داشتید میتوانید با شماره ذکر شده تماس بگیرید و مشکل را برای پیگیری بازرسان اتحادیه گزارش کنید.


2. کیفیت نامطلوب و یا آسیب دیدن

اینکه شما از کیفیت سرویس دریافتی راضی نباشید و یا اینکه حین دریافت سرویس خدایی ناکرده دچار آسیب دیدگی شوید ،میتوانید با شماره ای که در بالا برای شما قرار داده ایم تماس بگیرید و هماهنگ کنید تا به شما بگویند در چه روز و ساعتی تشریف ببرید تا کارشناس مربوطه مشکل شما را ارزیابی کند

ساعات کاری صنف ارایشگران مردانه شیراز

این مجموعه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی  2 بعد از ظهر فعال است.البته روزهای پنج شنبه از 9 الی 12 بیشتر در محل کار حضور ندارند و بعد تعطیل میشوند

رزرو نوبت آنلاین ارایشگاه در شیراز

شما به زودی میتوانید از طریق اپلیکیشن رزرواسیون آنلاین بوکسیت از آرایشگاه ها و مراکز زیبایی و ماساژ نوبت خود را رزرو کنید یا سرویس ها و قیمت ها  را چک و مقایسه کنید.

بوکسیت یک اپلیکیشن نوبت دهی مختص مراکز زیبایی-آرایشگاه های زنانه و مردانه و همچنین سالن های ماساژ میباشد.با این نرم افزار شما دیگر نیازی به برقراری تماس و پیام دادن به مجموعه برای گرفتن نوبت نخواهید داشت و میتوانید وقت خود را با توجه به زمان بندی خود رزرو کنید.

تا اطلاع ثانوی این نرم افزار فقط در شیراز فعالیت خواهد داشت.

5/5 - (2 امتیاز)