فهرست مطالب

سالن عروس فرشته شیراز یا آرایشگاه عروس فرشته؟

سالن عروس فرشته شیراز یا آرایشگاه عروس فرشته؟

سالن عروس فرشته شیراز یکی از آرایشگاه‌هایی است که اکثر خدمات آرایشگاه های شیراز را در زمینه‌های مختلف را ارائه می‌کند. پرسابقه‌ترین آرایشگاه زنانه باسابقه زیادی که دارد، می‌تواند گزینه مناسبی برای آرایش بهترین شب زندگی شما باشد.

سابقه فعالیت

این مرکز که مدیریت آن به عهده سرکار خانم بیتا یکتا است را می‌توان یکی از قدیمی‌ترین آرایشگاه‌های زنانه شیراز دانست. این مجموعه سابقه‌ای ۳۰ساله دارد و همین امر آن را نسبت به سایر رقبای خود متمایز می‌کند. قدر مسلم هیچ مجموعه‌ای بدون ارائه خدمات باکیفیت نمی‌تواند سابقه چند ده ساله را در کارنامه خود ثبت کند. اکنون زمان آن است که با سالن عروس فرشته شیراز بیشتر آشنا شویم.

مجموعه عروس فرشته شیراز با سابقه بیش از 30 سال از قدیمی‌ترین مراکز آرایشی شیراز محسوب می‌شود.

زمینه فعالیت سالن عروس فرشته شیراز

هرچند که اولین فعالیت اکثر آرایشگاه‌های زنانه با هم مشترک است، اما به‌مرور به تعداد خدمات آنها افزوده می‌شود. این دقیقاً همان چیزی است که مشتریان هر مجموعه‌ای توقع دارند و مجموعه سالن عروس فرشته شیراز به‌خوبی از پس انجام این کار برآمده است. با هم برخی از خدمات ارائه شده در این آرایشگاه عروس شیراز را مرور می‌کنیم.

خدمات آرایش عروس

مگر می‌شود یک مجموعه آرایشگاهی باسابقه ۳۰ ساله از آرایش عروس سرباز بزند و این خدمت را ارائه نکند؟ اگر در تدارک مراسم عروسی خود هستید، بد نیست که حتماً سری هم به مجموعه عروس فرشته بزنید و از نزدیک شاهد نحوه آرایش عروس خانم‌های دیگر باشید.

خدمات آرایش مو

بدون هیچ مقدمه‌ای به سراغ خدمات آرایشگاه عروس فرشته شیراز در حوزه مو می‌رویم.

کوتاهی مو

شاید به نظر اکثر افراد، آرایش ساده مو کاری آسان باشد، اما بد نیست بدانید که گاهی همین آرایش ساده منجر به تاسی دائم قسمتی از سر بانوان شده است. بنابراین وجود کادر حرفه‌ای حتی برای یک آرایش ساده در آرایشگاه لازم و ضروری است.

رنگ مو

هایلایت یا لولایت؟ شما کدام را می‌پسندید؟ پرسنل این مجموعه موهای شما را به رنگ دلخواه در می‌آورند.

سالن عروس فرشته شیراز

شینیون

داشتن موهای بلند نگهداری از آنها را مشکل می‌کند. اگر با بلندی موهای خود مشکلی ندارید و می‌خواهید زیباتر به نظر برسید، بهتر است به شنیون کار سالن اعتماد کنید.

کراتینه مو

برخی از بانوان به دلیل شکننده بودن موهای خود، از نمایش در مهمانی‌های زنانه خودداری می‌کنند. چاره کار این افراد در شیراز مراجعه به سالن عروس فرشته شیراز است. کادر این آرایشگاه زنانه شیراز با مهارت هرچه تمام‌تر موهای شما را کراتینه می‌کنند. با کراتینه کردن مو، نه تنها شکنندگی بلکه تاحد. زیادی وز بودن موهای شما نیز از بین خواهد رفت.

خدمات مرتبط با پوست و ناخن

شاید برخی از معایب مو را بتوان در زیر شال و روسری پنهان کرد، اما کوچک‌ترین معایب صورت در چشم همگان خودنمایی می‌کند. با هم برخی از خدمات آرایشگاه عروس فرشته را مرور می‌کنیم.

جوان سازی

اگر به‌اصطلاح عوام پا به سن گذاشته‌اید و چین چروک‌های ریز روی شما جا خوش کرده‌اند، به سراغ تیم جوان‌سازی مجموعه فرشته بروید. به سما این اطمینان را می‌دهیم که با رضایت خاطر از این مجموعه بیرون خواهید آمد.

میکاپ

از رژ لب تا ماساژ یک کرم سفیدکننده روی پوست صورت را می‌توان در گروه میکاپ قرار داد. اگر گذرتان به سالن عروس فرشته شیراز افتاد، بهتر است تیم میکاپ مجموعه را هم در زیباتر کردن چهره خود سهیم کنید.
شفاف سازی

نور خورشید تنها یکی از عواملی است که می‌تواند رنگ پوست شما را تیره‌تر کند. آلودگی هوا نیز از دیگر عوامل کدر شدن پوست بدن است. اگر به زیبایی چهره خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید چهره‌ای درخشان‌تر از همیشه داشته باشید، باید به سراغ مجموعه‌ای بروید که شفاف‌سازی را در لیست خدمات خود قرار داده است.

پاکسازی و مراقبت پوست

اگر تصور می‌کنید پاکسازی با شفاف‌سازی یا جوان‌سازی پوست یک خدمت محسوب می‌شود، سخت در اشتباهید. پاکسازی پوست که شامل مواردی مانند از بین بردن انواع جوش می‌شود، اولین مرحله از پروسه جوان‌سازی پوست محسوب می‌شود. در سالن عروس فرشته شیراز، این خدمت نیز به شما ارائه می‌گردد.

سالن عروس فرشته شیراز

پلینگ پوست

به عمل لایه‌برداری از پوست به‌وسیله لوازم سخت‌افزاری یا ارایشی و… پلینگ گفته می‌شود. در سالن فرشته شیراز پلینگ را می‌توان در فهرست خدمات پرکاربرد قرار داد. پلینگ بدن و صورت جایی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که فرد بخواهد روی صورت یا بدن خود تاتو بزند. در صورت عدم پاکسازی صحیح پوست، تاتو یا حتی میکاپ به نحو احسن صورت نخواهد پذیرفت.

تاتو

همان‌طور که گفتیم، پاکسازی پوست از اصول اولیه و مهم اجرای تاتو به شمار می‌رود. بنابراین اگر قصد تتو زدن روی هرکدام از اعضای بدن خود را دارید، بد نیست برای حصول نتیجه بهتر حتماً پلینگ را نیز انجام دهید.

کاشت ناخن عروس فرشته

کاشت ناخن یکی از دقیق‌ترین خدمات آرایشی است که سهل‌انگاری در هنگام انجام آن می‌تواند صدمات جسمی بدی را به دنبال داشته باشد. در آرایشگاه عروس فرشته شیراز این خدمت با نهایت دقت و کیفیت انجام می‌شود.

مانیکور و پدیکور ناخن

اگر به دنبال مرکزی برای مانیکور ناخن‌های دستان خود هستید، این مرکز همان جایی است که شما به دنبال آن هستید. البته اگر به فکر فرم دهی ناخن‌های پای خود هستید نیز می‌توانید روی پدیکورهای حرفه‌ای این مجموعه حساب کنید.

ژلیش ناخن

اگر شما هم از لاک زدن چندین و چندباره ناخن‌های خود در روز خسته شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که در مراجعه بعدی خود به سالن عروس فرشته شیراز حتماً ژلیشن ناخن را تجربه کنید. با ژلیش ناخن لاک ناخن دیرتر خشک شده و در نتیجه نیاز به لاک زدن مجدد را کمتر و کمتر می‌شود.

سالن عروس فرشته شیراز

خدمات مرتبط با چشم و ابرو

اگر به زیبایی چهره خود اهمیت می‌دهید، حتماً از تأثیر زیبایی چشم و ابرو بر زیبایی چهره خود مطلع هستید. با هم برخی از خدمات ارائه شده در آرایشگاه فرشته شیراز را مرور می‌کنیم.

اکستنشن مژه

اگر با اکستنشن مو آشنا باشید، دیگر نیازی به توضیح اکستنشن مژه و نحوه انجام آن نیست. این آرایشگاه در این زمینه از آرایشگاه حنا شیراز گوی سبقت را ربوده است.
لیفت ابرو

ایجاد برخی از تغییرات روی ابرو باعث قرینه‌سازی و در نتیجه زیباسازی چهره شما می‌شود. اما اگر این تغییرات توسط افراد غیرحرفه‌ای انجام شود می‌تواند چهره شما را به شدت ناخوشایند کند. اگر نیاز به لیفت ابرو دارید، سالن عروس فرشته شیراز را از یاد نبرید.

فیبروز ابرو

اگر برخی از قسمت‌های ابروهای شما خالی است، فیبروز ابرو را امتحان کنید. مشتریان این سالن آرایش می‌توانند با خیالی آسوده از این خدمت استفاده کنند.

ساعت کاری سالن عروس فرشته شیراز

این مجموعه در دو شیفت صبح و عصر در خدمت بانوان خوش سلیقه شیرازی می‌باشد.

فراموش نکنید قبل از مراجعه حتماً از طریق تماس تلفنی نوبت خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس سالن عروس فرشته شیراز

آدرس سالن عروس فرشته شیراز

فرهنگ شهر. بین کوچة ۳۲ و ۳۴ – درب طلایی رنگ سالن vip عروس فرشته

شماره تماس مجموعه عروس فرشته

071۳۶۳۰۰۵۵۲-۰۹۳۶۲۶۶۷۶۳۷

نشانی شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه عروس فرشته

آدرس اینستاگرام مجموعه عروس فرشته: https://www.instagram.com/arose_fereshteh_shiraz/

حرف آخر

سالن عروس فرشته شیراز از معدود آرایشگاه‌‌های زنانه باسابقه در شهر است که بیش از 30 سال است که در خدمت عزیزان است. به یاد داشته باشید که 30 سال سابقه درخشان برای هر مجموعه‌ای، جای هیچ حرفی برای گفتن را باقی نمی‌گذارد.

این مطلب صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

مقالات

مزوتراپی در شیراز
مزوتراپی در شیراز

مزوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ چه افرادی نیاز به انجام مزوتراپی در شیراز دارند؟ انجام مزوتراپی چه مزایا و چه معایبی با خود به

خواندن مقاله
مراکز ماساژ در شیراز
مراکز ماساژ در شیراز

تعداد زیادی مراکز ماساژ و ماساژ درمانی در شیراز وجود دارد. آیا با کاربردها و اهداف ماساژ آشنایی دارید؟ مهمترین نکات در رابطه با انتخاب

خواندن مقاله
میکروبلیدینگ شیراز
میکروبلیدینگ شیراز

داشتن ابروهایی خوش فرم، زیبا، بی نقص و پرپشت آرزوی هر بانویی است. میکروبلیدینگ در شیراز بهترین و موثرترین روش برای داشتن این مدل ابرو

خواندن مقاله
کاشت مژه در شیراز
کاشت مژه در شیراز

یکی از موثرترین روش ها برای زیباتر کردن چشم استفاده از کاشت مژه است. کاشت مژه در شیراز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده

خواندن مقاله
بهترین مانیکور شیراز

اگر می خواهید ناخن های زیبایی داشته باشید مانیکور شیراز (به انگلیسی: Manicure ) بهترین گزینه است. مانیکور ناخن در واقع روشی برای مراقبت از ناخن

خواندن مقاله
ژلیش ناخن شیراز

چرا ژلیش ناخن شیراز تا این حد طرفدار دارد؟ تفاوت ژلیش ناخن با کاشت ناخن چیست؟ قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟ عوارض استفاده از ژلیش

خواندن مقاله
میکرونیدلینگ در شیراز

میکرونیدلینگ چیست و به چه افرادی توصیه می  شود؟ هزینه میکرونیدلینگ در شیراز چقدر است؟ آیا انجام روزانه میکرونیدلینگ صورت در شیراز توصیه می شود؟

خواندن مقاله
فیبروز ابرو در شیراز

فیبروز چیست و چه زمانی نیاز به فیبروز ابرو داریم؟ بهترین فیبروزکار ابرو در شیراز کیست؟ چطور می توانیم بهترین مرکز فیبروز ابرو در شیراز

خواندن مقاله
کاشت ناخن شیراز

یکی دیگر از خدمات محبوب نزد بانوان کاشت ناخن است. کاشت ناخن شیراز توسط ناخن کارهای حرفه ای و با تجربه ای انجام می شود

خواندن مقاله
کوتاهی مو شیراز

آیا با مدل های جدید کوتاهی مو شیراز آشنایی دارید؟ آیا آرایشگاه حرفه ای برای کوتاهی مو شیراز را می شناسید؟ بهترین آرایشگاه برای کوتاهی

خواندن مقاله