آرایشگاه هوفر شیراز

آرایشگاه هوفر شیراز

مضوعات

آرایشگاه هوفر شیراز (ملقب به کلوپ پیرایش هوفر) قطعا یکی از کاندیدهای اصلی برای تصدی  جایگاه   بهترین آرایشگاه مردانه در شیراز است. مجموعه ای از بهترین آرایشگرها که گرد هم آمده اند تا یک مجموعه خارق العاده را خلق کنند و بهترین سرویس ها را به مردم ارائه دهند. در این مقاله سری به این آرایشگاه میزنیم و اطلاعاتی از قبیل : آدرس ، راه های ارتباطی ، نمونه کارها ، سرویس ها ، ساعات کاری  و قیمت ها را با شما در رابطه با این سالن به اشتراک میگذاریم.

آرایشگاه هوفر شیراز

آدرس آرایشگاه هوفر (کلوپ پیرایش هوفر)

این ارایشگاه در شیراز ، خیابان ایمان جنوبی یا همان همت جنوبی قدیم واقع شده.از  سمت فلکه معلم کافی است 300 متر وارد ایمان جنوبی شوید.این آرایشگاه همانند یک الماس میدرخشد و به راحتی پیدا میشود.همچنین موقعیت دقیق کلوپ پیرایش هوفر روی نقشه زیر برای شما فراهم شده است.

نمونه کارهای کلوپ پیرایش هوفر

این نمونه کار ها ترکیبی از انواع فید و کلاسیک میباشد.

سرویس های کلوپ پیرایش هوفر شیراز

در ارایشگاه هوفر به شما هرچیزی که بخواهید داده میشود.از انواع اصلاح بگیرید تا انواع گریم های هالویینی و مناسبتی.اگر میهمانی یا مناسبت خاصی در پیش دارید ، بدانید که هیچ‌کجا مانند ارایشگاه هوفر نخواهد توانست شمارا سورپرایز کند
سرویس های این مجموعه عبارت اند از

1.انواع اصلاح کلاسیک،مدل دار،جورنالی و غیره
2.آرایش و گریم داماد
3.گریم های مناسبتی و هر مدل درخواستی شما
4.انواع رنگ،مش و هایلات
5.پاکسازی پوست
6.آبرسانی پوست و مو
7.وکس موهای صورت
8. کراتینه
9.ماسک مو

تعداد خدمه و صندلی

این آرایشگاه دو طبقه بوده و بسته به ساعت و روز  از 7 نفر تا 20 نفر در این  آرایشگاه فعالیت دارند و آماده خدمت رسانی به شما هستند.این تعداد خدمه واقعا در شیراز بی نظیر است

روز ها و ساعات کاری

این آرایشگاه همه روزه از ساعت 9:30 الی 21:30 آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد.همچنین در روزهای تعطیل  از ساعت 10:30 الی 19:30 می‌باشد.

قیمت های کلوپ پیرایش هوفر شیراز

قبل از هر چیز باید به شما بگوییم که کیفیت و هنر ارائه شده توسط این مجوعه بسیار فراتر از معیار های اتحادیه آرایشگران مردانه شیراز است لذا طبیعی است که قیمت های این مجموعه نیز کمی بالاتر از نرخ نامه اتحادیه آرایشگران باشد .هم چنین کسی که  به این مجموعه مراجعه میکند به دنبال بهترین بودن است و میداند که بهترین بودن کمی هزینه بر است.در کل ،  با مشاهده حس رضایت پس از دریافت سرویس متوجه خواهید شد  که ارزش کار این مجموعه بسیار بیشتر از هزینه دریافتی آن ها خواهد بود. 

قیمت ها بسته به سرویس دهنده و مواد مصرفی متغییر است   اما برای  یک اصلاح ، قیمت ها از نرخ اتحادیه ارایشگران شیراز شروع میشود و تا 200 هزارتومان هم بسته به مدل های خاص افزایش می‌یابد.البته این قیمت برای سال 1401 میباشد.
ضمن عرض پوزش ، با توجه به بالا بودن تورم و تغییر لحظه ای قیمت مواد مصرفی و غیره ، امکان درج قیمت دقیق همه سرویس ها برا مجموعه بوکسیت وجود ندارد. در حال حاضر برای اطلاع دقیق از قیمت ها  میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

راه های ارتباطی با این آرایشگاه

شماره تماس مدیریت آرایشگاه هوفر :   09171011544 
اینستاگرام :    hoofer.barberclub@

رزرو نوبت آنلاین ارایشگاه هوفر شیراز

این مرکز هنوز نوبت دهی آنلاین را راه اندازی نکرده، اما شما به زودی میتوانید از طریق اپلیکیشن رزرواسیون آنلاین بوکسیت از این آرایشگاه نوبت خود را رزرو کنید یا سرویس ها و قیمت ها را چک کنید.بوکسیت یک اپلیکیشن نوبت دهی مختص مراکز زیبایی-آرایشگاه های زنانه و مردانه و همچنین سالن های ماساژ میباشد.با این نرم افزار شما دیگر نیازی به برقراری تماس و پیام دادن به مجموعه برای گرفتن نوبت نخواهید داشت و میتوانید وقت خود را با توجه به زمانبندی خود رزرو کنید.تا اطلاع ثانوی این نرم افزار فقط در شیراز فعالیت خواهد داشت.

4/5 - (15 امتیاز)