مقدمه

آرایشگاه رزا شاهوار شیراز یکی از سالن‌های آرایش عروس شیراز است که شهرت قابل‌توجهی در میان بانوان شیرازی دارد. در میان انواع خدمات آرایشگاهی ارائه شده در این مجموعه، برخی از آنها نسبت به دیگر خدمات شهرت بیشتری دارند. در این مطلب از بوکسیت، با هم برخی از خدمات این مجموعه را مرور می‌کنیم.

سابقه فعالیت

اگر می‌خواهید از سابقه و مدت فعالیت این مجموعه مطلع شوید، بهتر است یک بار به آرایشگاه زنانه رزا مراجعه کنید و از کادر سالن بخواهید که از خاطرات مشتریان قدیمی خود بگویند.

زمینه فعالیت آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

این مجموعه نیز مانند دیگر آرایشگاه‌های زنانه معتبر، تنها به کوتاهی مو اکتفا نکرده و در زمینه‌های مختلف آرایشی ارائه خدمات می‌کند. مهم‌ترین خدمات این مجموعه را می‌توان به چند بخش تقسیم کرد:

خدمات آرایش عروس

اگر در منطقه معالی آباد شیراز سکونت دارید، بدون شک یکی از گزینه‌های شما برای آرایش شب عروسی خود، آرایشگاه رزا شاهوار شیراز خواهد بود. قرار گرفتن این مجموعه در منطقه‌ای که آرایشگاه بالسا شیراز هم در آن قرار دارد، باعث ایجاد رقابت بین این دو مجموعه شده است که در نهایت به سود مشتریان تمام خواهد شد.

خدمات آرایش مو

خدمات مرتبط با آرایش مو از ساده‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین خدمات ارائه شده در یک مجموعه است. در سالن عروس رزا شاهوار شیراز نیز این خدمات به بهترین شکل ممکن به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. برخی از این خدمات عبارتند از:

کوتاهی مو

کوتاهی مو یکی از خدماتی است که در همه آرایشگاه های شیراز انجام می‌شود. شما می‌توانید در این مجموعه نیز موهای خود را به شکل دلخواه کوتاه کنید.

کراتینه

در مجموعه رزا شیراز، خدمات کراتینه مو به‌صورت کاملاً تخصصی صورت می‌پذیرد. بنابراین اگر به سلامتی موهای خود اهمیت بیشتری می‌دهید، این مجموعه را در صدر لیست بهترین آرایشگاه زنانه شیراز قرار دهید.

رنگ مو

آیا از رنگ موهای خود ناراضی هستید؟ در سالن رزا می‌توانید موهای خود را به بهترین شکل ممکن رنگ کنید. انجام رنگ مو با استفاده از بهترین رنگ موها صورت می‌گیرد.

آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

اسکن مو با دستگاه

اگر لیزر موهای زائد تنها در آرایشگاه زنانه زلف شیراز انجام می‌شود، در عوض آرایشگاه رزا شاهوار شیراز هم خدمتی ارائه می‌کند در هیچ یک از آرایشگاه‌های شیراز نیست. در این مجموعه قبل از انجام هر کاری، موهای شما توسط یک اسکنر بررسی می‌شود. انجام این اسکن به کادر آرایشگاه کمک می‌کند تا با کمترین آسیب به موهای شما، خدمات موردنظر را به بهترین شکل انجام دهند.

احیای مو

گاهی فقط تجربه‌کردن یک حس می‌تواند مفهوم اصلی کار را بیان کند. اگر موهای آسیب‌دیده دارید و نگران از دست رفتن آنها هستید، بد نیست به مجموعه رزا شیراز مراجعه کنید.

اوزون تراپی

وقتی صحبت از گستردگی خدمات یک مجموعه آرایشی باشد، اوزون تراپی مو خودنمایی می‌کند. در مجموعه رزا شاهوار، از دستگاه اوزون تراپی برای درمان شوره سر، افزایش تراکم مو و غیره استفاده می‌شود.

اوزون تراپی یک خدمت تخصصی است که تنها در برخی از آرایشگاه ها انجام می شود.

شنیون

شنیون از جمله مدل‌های آرایش موی زنانه است که محبوبیت زیادی در بین بانوان دارد. کادر شنیون آرایشگاه رزا در این زمینه کادری حرفه‌ای محسوب می‌شوند.

بافت ساحلی

بافت ساحلی از جمله مدل‌هایی است که هرکسی از عهده انجام آن بر نمی‌آید. پس اگر این خدمت در بین خدمات مجموعه رزا به چشم می‌خورد مفهومی جز تبحر کادر آن ندارد.

خدمات مرتبط با پوست و ناخن

در آرایشگاه رزا شاهوار شیراز علاوه بر خدمات مرتبط با مو، خدمات سلامتی و زیبایی پوست و ناخن نیز انجام می‌شود. بد نیست که با هم برخی از این خدمات را مرور کنیم:

میکاپ

میکاپ و آرایش صورت از جمله خدماتی است که به بانوان کمک می‌کند تا با پرداخت کمترین هزینه، بیشتری زیبایی را به چهره خود هدیه دهند. علاوه بر  این با استفاده از خدمات میکاپ پرسنل مجموعه رزا، می‌توانید در کمترین زمان چهره‌ای متفاوت از خود را به تماشا بنشینید.

پاکسازی پوست

بارها گفته‌ایم که پاکسازی پوست یکی از مهم‌ترین خدمات آرایشی خصوصاً برای عروس خانم‌ها است. اگر پوستی شفاف و زیبا می‌خواهید کافی است به کادر این مجموعه اعتماد کنید.

کاشت ناخن

نمونه‌های موفقی از کاشت ناخن را می‌توانید در صفحه اینستاگرام این مجموعه ببینید.

مانیکور و پدیکور ناخن

مهم نیست برای زیبایی ناخن‌های دست خود می‌خواهید به آرایشگاه بروید، یا زیبایی ناخن‌های پا برایتان مهم است؟! مهم این است که خدمات مانیکور و پدیکور مانند آرایشگاه زنانه رایاسان در سالن زیبایی رزا شاهوار نیز انجام می‌شود.

 

آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

اسپا

از دیگر خدمات کم‌نظیر یا بهتر بگوییم بی‌نظیر ارائه شده در آرایشگاه رزا شاهوار شیراز خدمات اسپا است. این خدمت که تلفیق چندین خدمت دیگر است، بیشتر فواید درمانی دارد تا آرایشی! به‌عنوان‌مثال با استفاده از این خدمت، ترک‌های پا که مشکل اکثر بانوان است، قابل معالجه است.

شکی نیست که خدمات دیگری در زمینه پوست و ناخن در این مجموعه ارائه می‌شود که از بیان آنها صرف‌نظر کردیم.

خدمات مرتبط با چشم و ابرو

خدمات سالن رزا به پوست و مو ختم نمی‌شود. با هم برخی از خدمات قابل درخواست در این سالن زیبایی زیبا را مرور می‌کنیم:

لیفت ابرو و مژه

چهره افراد می‌تواند نمایانگر میزان باسلیقه بودن آنها باشد. با همه‌گیری کرونا یا افزایش آلودگی هوا، نیمی از چهره افرادی که ماسک می‌زنند دیده نمی‌شود و به همین دلیل نگاه‌ها به سمت چشم‌ها دوخته می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات لیفت ابرو و مژه در سالن عروس رزا شاهوار شیراز، زیبایی دوچندانی به چهره خود ببخشید.

هاشور ابرو

هاشور ابرو نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه رزای شیراز است. اگر نمی‌دانید هاشور ابرو چیست، پیشنهاد می‌کنیم که مطالب سایر آرایشگاه‌ها را مطالعه کنید.

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

یکی از این خدمات بیشتر روی پرپشت نشان‌دادن ابرو و دیگری برای قرینه‌سازی ابروها به کار می‌رود. در آینده نه‌چندان دور حتماً مطلبی در مورد تفاوت‌های میکروبلیدینگ و میکروپنگمنتیشن ارائه خواهیم کرد.

ساعت کاری آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

ابن مجموعه همه‌روزه از ساعت 9 و نیم صبح الی 9 شب در خدمت بانوان شیرازی است.

فراموش نکنید قبل از مراجعه حتماً از طریق تماس تلفنی نوبت خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

اگر برای اولین‌بار می‌خواهید به این آرایشگاه همه‌فن‌حریف مراجعه کنید، باید به آدرس زیر مراجعه کنید.

آدرس آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

شیراز، فرهنگ شهر روبه روی کسایی ساختمان اصلان طبقه ۴، سالن زیبایی رزا شاهوار

شماره تماس مجموعه رزا شاهوار

برای رزرو تلفنی وقت نیز می‌توانید با این شماره‌ها تماس بگیرید:
09306375384    07136335143

نشانی شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه رزا شاهوار شیراز

آدرس اینستاگرام مجموعه رزا شاهوار: https://www.instagram.com/shahvarbeauty/

حرف آخر

وقتی یک سالن آرایشی از کادری مجرب برخوردار باشد و از دستگاه‌های به‌روز استفاده می‌کند، دیگر حرفی برای گفتن نمی‌ماند. اما به طور کل آرایشگاه رزا شاهوار شیراز را می‌توان یکی از بهترین آرایشگاه‌های زنانه شیراز قلمداد کرد.

این مطلب صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد.

4.7/5 - (10 امتیاز)