آرایشگاه ساقی شیراز، یک هتل آرایشگاه پیشرفته!

آرایشگاه ساقی شیراز را می‌توان یکی از برترین نمونه‌های یک هتل آرایشگاه در شیراز و حتی سراسر ایران دانست. تعداد هتل آرایشگاه‌ها در سطح کشور آن‌قدر کم است که هرکسی معنی این اصطلاح را متوجه نمی‌شود. هتل آرایشگاه به آرایشگاه‌هایی اطلاق می‌شود که در یکی از هتل‌ها مستقر شوند. آرایشگاه ساقی که با مدیریت سرکار خانم ساقی پیروی فعالیت می‌کند را در شیراز به نام آرایشگاه هتل چمران نیز می‌شناسند. تقریباً تمام خدمات بهترین آرایشگاه های شیراز در این مجموعه انجام می‌شود و یکی از بهترین‌های عرصه آرایش بانوان است.

سابقه فعالیت

این مجموعه بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در زمینه آرایش بانوان شیرازی را دارد و از هر انگشت کادر آن یک هنر می‌ریزد. با هم بیشتر با این آرایشگاه آشنا می‌شویم.

زمینه فعالیت

وقتی صحبت از بهترین آرایشگاه زنانه شیراز می‌شود، ملاک‌های مختلفی را باید مدنظر قرار داد. برخی معتقدند که کیفیت اولین اصل است و برخی اصلی‌ترین مبحث را نحوه برخورد پرسنل می‌دانند. اما برخی دیگر نیز تنوع خدمات را ملاک قرار می‌دهند. با این تفاسیر بهتر است بدانیم که فعالیت آرایشگاه ساقی شیراز در چه زمینه‌هایی است و کدام موارد به‌صورت تخصصی انجام می‌پذیرد.

خدمات آرایش عروس

اگر می‌خواهید در بهترین شب زندگی خود بدرخشید، پیشنهاد می‌کنیم که سالن عروس ساقی را در همان ابتدای کار انتخاب کنید. خدمات آرایش عروس در این مجموعه به بهترین شکل صورت می‌پذیرد.

خدمات آرایش مو

در آرایشگاه ساقی شیراز انواع خدمات مرتبط با مو به مشتریان عزیز ارائه می‌شود. برخی از این خدمات را با هم مرور می‌کنیم.

آرایشگاه ساقی شیراز

کوتاهی مو

در بین خدمات آرایشگاهی شاید بتوان کوتاهی مو را ساده‌ترین نوع آرایش قلمداد کرد. البته بارها تکرار کرده‌ایم که همین کار به ظاهر ساده می‌تواند نقشی اساسی در زیبایی چهره افراد داشته باشد.

رنگ مو

در زمان‌های نه‌چندان دور، پدربزرگ‌ها و مادر بزرگ‌های ما برای پوشاندن سفیدی موهای خود از حنا استفاده می‌کرده‌اند. اما امروزه شما می‌توانید صرفاً برای زیبایی بیشتر، موهای خود را به دست پرسنل این آرایشگاه بسپارید و رنگ موهای خود را به رنگ دلخواه تغییر دهید.

شینیون موی ساقی

موهای نسبتاً بلندی دارید و مدام جلوی حرکت دستانتان را می‌گیرد؟ کافی است در هنگام مراجعه به آرایشگاه ساقی شیراز شینیون کار مجموعه را بخواهید و مشکل خود را با او در میان بگذارید.

اکستنشن مو

پرپشت بودن موها یکی از مواردی است که بانوان سرزمین ما به آن اهمیت زیادی می‌دهند. اگر به هر دلیلی نیاز دارید به طور موقت موهای شما پرپشت‌تر از همیشه نشان داده شود، اکستنشن مو چاره شماست.

کراتینه کردن مو

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید موهای صاف و یکدستی داشته باشید، بد نیست به هتل آرایشگاه ساقی سری بزنید. مطمئن باشید که پرسنل این مجموعه به بهترین شکل این عمل آرایشی را برای شما اجرا خواهند کرد.

خدمات پوست و ناخن

خدمات پوست و ناخن در سالن ساقی پیروی نیز بسیار متنوع است. با هم به‌مرور این خدمات می‌پردازیم.

میکاپ

استفاده رژ لب و رژ گونه و هر آرایشی که به‌صورت مستقیم روی پوست شما انجام می‌شود را می‌توان میکاپ تلقی کرد. یک میکاپ حرفه‌ای در کنار یک آرایش موی ساده می‌تواند چهره‌ای جذاب را برای شما ایجاد کند.

سالن عروس ساقی شیراز

گریم

گاه مردم عادی میکاپ غلیظ را با گریم اشتباه گرفته و هر دو را با نام میکاپ می‌شناسند. اما اگر این افراد از کادر آرایشگاه ساقی شیراز درخواست گریم کنند، بدون شک به اشتباه خود پی می‌برند. گریم یک تخصص است و کادر این مرکز آرایشی متخصص گریم به شمار می‎‌روند.

کاشت ناخن

 وقتی می‌گوییم از هر انگشت خانم پیروی و همکاران ایشان یک هنر می‌ریزد، دقیقاً به همین تنوع خدمات اشاره می‌کنیم. برخی مشتریان این مجموعه معتقدند که بهترین آرایشگاه عروس شیراز برای کاشت ناخن، همین مجموعه ساقی است.

ژلیشن

اگر از لاک زدن مداوم برای یک مهمانی چندساعته خسته شده‌اید، می‌توانید به ژلیشن ناخن فکر کنید. خشک‌شدن رنگ روی ناخن در این شیوه با اشعه UV صورت می‌گیرد. هرچند که خشک شدن لاک در این شیوه صورت می‌پذیرد اما به همان اندازه مقاومت بیشتری خواهد داشت.

 طراحی ناخن

طراحی ناخن یکی از شیوه‌های آرایشی است که اگر توسط نیروهای حرفه‌ای صورت پذیرد، می‌تواند تأثیر زیادی بر زیبایی ناخن‌های شما داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم که برای شب عروسی خود حتماً این آرایش را نیز انجام دهید.

خدمات چشم و ابرو

در میان اعضای صورت، این چشم و اطراف آن است که در زیبای چهره نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. در آرایشگاه ساقی شیراز برای زیبایی ابرو و مژه خدمات مختلفی ارائه می‌شود.

والیوم مژه

والیوم مژه یکی از خدماتی است که در برخی از آرایشگاه‌های زنانه ارائه می‌شود. در این روش تراکم مژه‌های شما افزایش پیدا می‌کند و زیبایی دوچندانی به چشمان شما می‌دهد.

آرایشگاه ساقی شیراز

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه نیز مانند والیوم مژه برای افزایش تراکم به کار می‌رود. پس تفاوت اکستنشن با والیوم مژه چیست؟

تفاوت عمده بین اکستنشن با والیوم مژه در میزان تراکم ایجاد شده است. در اکستنشن روی هر مژه طبیعی، یک مژه مصنوعی نصب می‌شود، اما در شیوه والیوم بسته به نوع آن بین 2 تا 10 تار مژه قرار می‌گیرد.

لیفت مژه

گاهی حالت مژه‌ها به صورتی است که چشم به‌خوبی دیده نمی‌شود. لیفت مژه آرایشی غیر دائمی است که با شیوه‌های مختلف این مشکل را حل می‌کند. در سالن عروس ساقی می‌توانید این خدمت را نیز دریافت کنید.

کاشت مژه

کاشت مژه یکی از خدماتی است بسیاری از آرایشگاه‌های زنانه مانند آرایشگاه بالسا شیراز آن را انجام می‌دهند. اما به تحقیق می‌توان گفت که پرسنل کاشت مژه در آرایشگاه ساقی کمی متبحرتر هستند.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو یکی از آن کارهایی است که از عهده هر کسی بر نمی‌آید. این روش برای زیباسازی و قرینه‌سازی ابروها مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این روش از سوزن‌های مخصوص استفاده می‌شود. همکاران خانم پیروی با داشتن مهارت کافی می‌توانند زیبایی دوچندانی را ابروهای شما هدیه دهند.

هاشور ابرو

هدف هاشور ابرو را می‌توان بیشتر نشان دادن تراکم ابروها دانست. این کار به‌وسیله رنگ‌های مخصوص صورت می‌پذیرد. در این سالن زیبایی نیز، هاشور ابرو ارائه می‌شود.

 میکروپیگمنتیشن

اگر با این آرایش ابرو آشنایی دارید و تمایل به امتحان آن دارید، کافی است به آرایشگر خود در آرایشگاه ساقی شیراز بگویید تا در کمترین زمان ممکن، این کار را برای شما انجام دهد.

سالن زیبایی ساقی

بلیدینگ ابرو

آرایش دیگری که قابل انجام روی ابروها است، بلدینگ یا میکروبلیدینگ نام دارد. در هتل آرایشگاه ساقی، میکروبلیدینگ ابرو با وسواس بیشتری انجام می‌شود تا شما با ابروهای کاملاً قرینه و یکدست از آرایشگاه بیرون بروید.

ساعت کاری آرایشگاه ساقی شیراز

ساعت کار این مجموعه از 9 صبح تا 10 شب است.

فراموش نکنید قبل از مراجعه حتماً از طریق تماس تلفنی نوبت خود را رزرو کنید.

آدرس و شماره تماس آرایشگاه ساقی شیراز

برای ارتباط با این مجموعه می‌توانید از یکی از این اطلاعات استفاده کنید:

آدرس

همان‌طور که گفتیم، اگر در مسیریابی برای مراجعه به این مجموعه به مشکل برخورد کردید، کافی است سراغ هتل چمران را از دیگران بگیرید. اما اگر می‌خواهید مستقیم به این آرایشگاه یا سالن عروس بروید باید به این نشانی بروید:

شیراز، بلوار چمران، هتل بزرگ چمران، طبقه دوم

شماره تماس

شماره تماس آرایشگاه هتل چمران شیراز عبارت است به شرح ذیل می‌باشد:

‌ ٠٩١٧٩٥٣١٧٩٥-٠٧١٣٢٣٤٣٣٦٦

نشانی شبکه‌های اجتماعی آرایشگاه ساقی

آدرس اینستاگرام مجموعه ساقی: https://www.instagram.com/saghi_beautysalon/

واتساپ آرایشگاه هتل چمران شیراز: ٠٩١٧٩٥٣١٧٩٥

حرف آخر

آرایشگاه ساقی شیراز یکی از برترین هتل آرایشگاه‌ها و بهتر بگوییم یکی از بهترین آرایشگاه‌های زنانه شیراز است. این مجموعه با سابقه بیش از 10 ساله خود می‌تواند انتخاب مناسبی برای عروسی یا سایر مراسم‌های شما باشد.

اگر تجربه حضور در این آرایشگاه را دارید، خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.

این مطلب صرفاً جنبه اطلاع رسانی دارد.

4.8/5 - (13 امتیاز)